Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Ceca - Moja tajna veza

Go down 
+2
boogeyman
ExtazA
6 posters
AuthorMessage
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime22/7/2009, 20:51

Folk zvezda Svetlana - Ceca Ražnatović u ekskluzivnom intervjuu za magazin Story čije delove prenosimo, otkriva da je trenutno srećna kraj svog partnera, priča o tome kakva je kada voli i kada je voljena, šta je najpre privuče kod muškarca i šta nikada ne bi oprostila
Ceca - Moja tajna veza 8325

U intervjuu za jubilarni broj Storyja, Ceca govori o svom životu koji je oduvek bio protkan usponima i padovima, i otkriva kako joj se nedavno dogodila ljubav sa muškarcem čiji identitet ne želi da otkriva javnosti.
Story: Da li vam vaša deca stvarno sugerišu da nađete dečka?
- Da, naravno.
Story: I jeste li ih poslušali?
- Sa svojom decom i o toj temi potpuno otvoreno razgovaram jer ne želim da ih lažem. Poverenje se čak i kod potomaka teško zaslužuje i stiče, a vrlo lako gubi i ja ne želim da ga izgubim. Iskrenost je zaista veoma bitna i u ljubavnim, a i u porodičnim odnosima i ja se trudim da, kada je o bilo kojoj temi reč, sa decom pričam bez dlake na jeziku.
Story: Da li se u vašem domu novine drže pod ključem, ili vaši mališani čitaju sve što se o vama piše?
- Oni idu u školu sa ostalom decom i čak i da želim da ih zaštitim od nekih neprijatnosti, to je jednostavno nemoguće. Nažalost, oni moraju da trpe to što sam ja izuzetno medijski eksponirana.
Story: U poslednje vreme mediji su vas spajali sa manekenom Vladimirom Vuksanovićem. U kakvim ste vas dvoje zapravo odnosima?
- U prijateljskim, isključivo.
Story: On je mlađi od vas, ali i od ostalih muškaraca koje su vam pripisivali kao partnere. Smeta li vam ta razlika u godinama?
- Nisam sa njim u vezi, da je obrnuto sigurno bih odgovorila na to pitanje.
Story: Ipak, prošle nedelje u jednom intervjuu otkrili ste da ljubav čuvate samo za sebe i da vam je stanje u emotivnom životu stabilno. Koliko dugo ste u vezi?
- U tom intervjuu rekla sam samo da mi je emotivno stanje stabilno, a to je širok pojam.
Story: Šta vas najpre privuče kod muškarca?
- Fizički izgled je nešto na šta najviše obraćam pažnju, ali kada uđemo u ozbiljniju komunikaciju, nije mi teško da prepoznam može li se tu između nas dogoditi nešto ozbiljnije ili ne.
Story: Koje manire nikako ne bi smeo da poseduje vaš voljeni muškarac?
- Moj voljeni muškarac ne može biti niko ko nema manire. Prvenstveno bi trebalo da je džentlmen.
Story: Koliko vam je važno da bude moćniji i uspešniji od vas?
- Uopšte mi nije važno.
Story: Smetaju li vam tekstovi u tabloidima u kojima se pojedini vaši prijatelji označavaju kao Cecini pilići?
- Izuzetno mi smetaju, ali ja sam slobodna žena i ne želim da mi mediji kroje život. Družim se s kim god želim i imam pravo da večeram, ručam, pijem piće sa kim hoću. Zaista nemam nameru da se pravdam zbog druženja sa svojim prijateljima. Imam pravo na svoj život i na sopstveni izbor.
Story: Ipak, jednom ste izjavili kako niste imali muškarca sedam godina. Da li je moguće da ste toliko izdržali bez pažnje, ljubavi, nežnosti, zagrljaja i dodira muškarca?
- To je bila šala urednika novina čija je novinarka takođe insistirala da govorim o svom emotivnom životu. Taj deo svoje privatnosti smatram zaista dubokom intimom o kojoj ne bih pričala, ali činjenica je da je taj naslov izazvao veliku pažnju. Trudim se da svoju intimu sačuvam za sebe, a u tome mi pomaže što moj sadašnji partner ne voli da se medijski eksponira. Dakle, ne smeta mu što je tako, a i meni je super.
Story: Kakve ste prirode kada ste u vezi? Jeste li žena-mangup koja sve nosi na svojim plećima, ili ste nezaštićena, mazna damica?
- Ne mogu sebe u tim situacijama opisati jednom sintagmom, ili možda nijednom od navedenih. Kada sam u vezi, ne glumim i ne predstavljam se onakvom kakva nisam jer to jednostavno ne umem. Onaj ko je sa mnom vrlo dobro je svestan sa kim je, kao i da sam ja žena koja zna šta hoće i da ne mogu biti ni nezaštićena maza, a još manje mangup. Imam stav i principe kada je o svakom segmentu mog života reč i smatram da bez uzajamne tolerancije ništa ne može da opstane, a kamoli jedna veza...
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
boogeyman
Admin
Admin
boogeyman


Број порука : 1353
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Re: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime23/7/2009, 01:46

glupost....
Back to top Go down
http://folkdown.ace.st/
Ruki
Admin
Admin
Ruki


Број порука : 588
Join date : 2009-07-14
Age : 29
Локација : Serbia

Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Re: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime23/7/2009, 17:10

Nisam ovo citala..! Nesto slicno pricala je u Ami G Show-u.. pa tako d ame mrzi.. hehe!
uostalom. ne znma vise ni sta je istna.. spajali su je sa toliko muskaraca..hehe xD
Back to top Go down
*!Crazy~4ever!*
Početnik
*!Crazy~4ever!*


Број порука : 37
Join date : 2009-09-12
Age : 29
Локација : in Forks with Cullens.....xDD

Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Re: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime12/9/2009, 12:34

Ne zanima me..ne volim Cecu!
Back to top Go down
http://www.twilightserbia-4ever.vampire-legend.com
4 8 15 16 23 42
Početnik
avatar


Број порука : 20
Join date : 2009-07-14

Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Re: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime21/12/2009, 13:33

Tajna veza, a objavila u novinama
Back to top Go down
*_Crazy Girl_*
Regularan član
*_Crazy Girl_*


Број порука : 120
Join date : 2009-12-21

Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Re: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime25/12/2009, 12:50

boogeyman wrote:
glupost....
slazem se...
Back to top Go down
Sponsored content





Ceca - Moja tajna veza Empty
PostSubject: Re: Ceca - Moja tajna veza   Ceca - Moja tajna veza I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ceca - Moja tajna veza
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ceca
» Ceca

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: