Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime22/12/2009, 15:34

Pop diva Jelena Karleuša u toku narednih dana ponovo će ući u kuću “Velikog Brata” i iznenaditi ukućane.

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Jk-vb

Organizatori reality showa “Veliki Brat” najavili su da će u toku narednih dana Jelena Karleuša ponovo ući u kuću.

- Još uvek je tajna kada će Jelena ući u kuću, kao i sam razlog zbog kojeg će posetiti ukućane, ali se pretpostavlja da će se to desiti do kraja nedelje - kaže sagovornik portala Opera17 blizak produkciji.

Naime, Jelena Karleuša je u prošloj sezoni “Vip All Stars” serijala ušla u kuću na samo jedan dan što je izazvalo ogromne reakcije i zabeležilo najveći rejting od kada se ovaj show emituje.

- Do kraja ovogodišnje sezone ostalo je još nedelju dana i producenti show-a žele da uzdrmaju ukućane i ostvare što bolji rejting. Ulazak Jelene Karleuše definitivno će im obezbediti ogromnu gledanost, ali će sigurno izazvati ogromne reakcije kod samih ukućana jer je pevačica jedna od njihovih omiljenih tema. Jovana i Dragica su je čak istakle kao svog idola i izrazile ogromnu želju da je upoznaju- završava priču izvor portala Opera17.

Iako još uvek nema zvanične potvrde tačnog datuma kada će pevačica iznenaditi ukućane, JK je najavila da će novu pesmu “Insomnia” premijerno otpevati u emisiji “Veliki Brat – Veliki Mozak” koja se emituje u subotu na TV B92 u 20h.

Decembar 22, 2009
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
*Iwona*
Regularan član
*Iwona*


Број порука : 80
Join date : 2009-12-22

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime23/12/2009, 16:27

bas da vidim na sta ce to da lici...xDDDD
Back to top Go down
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime23/12/2009, 17:03

ulazi veceras u 5 do 6 uzivo ukljucenje
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
*_Crazy Girl_*
Regularan član
*_Crazy Girl_*


Број порука : 120
Join date : 2009-12-21

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime24/12/2009, 20:27

ja sam gledala..a kakva je samo bila dragica...hahaha
a radasin se ljubi s njom,nece da prestane...:DD
Back to top Go down
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime24/12/2009, 20:33

hahah... da... sad ce dragica da se pravi vazna, dobila je poklon od JK
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
hari_95
Početnik
hari_95


Број порука : 20
Join date : 2009-12-29

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime29/12/2009, 15:20

Ne znam sta je htela ona tamo 312
Back to top Go down
**BeeBo.O**
Početnik
**BeeBo.O**


Број порука : 20
Join date : 2009-12-29

Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime30/12/2009, 00:00

*_Crazy Girl_* wrote:
ja sam gledala..a kakva je samo bila dragica...hahaha
a radasin se ljubi s njom,nece da prestane...:DD

aha
Back to top Go down
Sponsored content





Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! Empty
PostSubject: Re: Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!   Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Jelena Karleuša ulazi u kuću Velikog Brata!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jelena Karleusa
» Jelena Karleusa
» Jelena Tomasevic
» Hit dana 24.12. (Jelena Tomasevic - Oro)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: