Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! Empty
PostSubject: Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu!   Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! I_icon_minitime24/12/2009, 15:25

Topalko najfarmer!

* Milan Topalović trijumfovao u rijaliti-šouu "Farma", folk pevačposle tri meseca napustio Pinkovo seosko imanje bogatiji za 100.000 evra! * Viktorija doživela saobraćajnu .

Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! Farma-1

Pobednik prve srpske "Farme" je Milan Topalović Topalko! Folk pevač opravdao je ulogu najvećeg favorita - posle tri meseca napustio je Pinkovo seosko imanje bogatiji za 100.000 evra. On je u završnici takmičenja pobedio pet superfinalista - Igora Lazića, Sandru Obradović, Maju Nikolić, Snežanu MiškovićViktoriju i Marka Đurovskog.

- Još nisam svestan šta mi se dešava! Pare ću potrošiti na snimanje albuma. Sad me žena sigurno neće ostaviti - rekao je najbogatiji srpski farmer.

Njegova supruga Vesna poručila je da ga voli i da se ponosi njime, čime je stavila tačku na čaršijske priče da se razvodi od pevača zbog njegovog flertovanja sa atraktivnim farmerkama.

"Farmu" je napustila Viktorija. Na putu ka studiju u Šimanovcima dogodila se saobraćajna nesreća - auto kojim je putovala prevrnuo se četiri puta! Na svu sreću, rok zvezda 80-ih i vozačnisu povređeni.

- Krivina je bila vrlo opasna. Delovalo je da ćemo samo udariti u sneg, ali auto se prevrnuo nekoliko puta i završili smo u reci! Najbitnije je da sam čitava. I dalje u ruci držim ikonu, a krst mi je ostao u autu. Hteli su da me odmah odvedu u kliniku na pregled, ali to nisam htela. Od auta ništa nije ostalo - rekla je Viktorija.

Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! PREVRNUTI
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
*_Crazy Girl_*
Regularan član
*_Crazy Girl_*


Број порука : 120
Join date : 2009-12-21

Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! Empty
PostSubject: Re: Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu!   Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! I_icon_minitime24/12/2009, 20:26

nisam gledala farmu,mozda ponekad,ali sam mislila da ce da pobijedi niggor..
Back to top Go down
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! Empty
PostSubject: Re: Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu!   Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! I_icon_minitime24/12/2009, 20:37

i ja sam isto navijao za Niggora
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
Sponsored content





Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! Empty
PostSubject: Re: Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu!   Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Topalko pobednik, Viktorija imala saobracajnu nesrecu!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: